Подберём, поможем забронировать

Отзывы отдыхающих - Частная усадьба «Маэстро (Маестро)», Буковель

Общие сведения
Отзывов: 2 Добавить
Последний отзыв: 15.01.2017

+ 0
Святослава. (Буковель) 15.01.2017
Доброго дня пані Ганно. Якщо вам так не сподобалося жити у Ватрі. То чому ж не поїхали. Якщо дійсно у нас не стало води. То як би ви заспівали з малою дитиною.Але ж ми працює мо оперативно й зробили все.А вас пані Ганно попрошу повернути рушники які ви стирили. Якщо завітаєте до нас.Щоб попасти до Маестро треба присилати предоплату. А то в чесність не вірим. Навіть таких мамочок як ви.Допобачення. Й приємного відпочинку інде.
Ответить
+ 0
Ганна (Київ) 21.03.2016
Маркетинг по-буковельськи або чому я більше ніколи не звернуся до пані Святослави. Заздалегідь у пані Святослави було зарезервовано номер у садибі «Маестро». Ми з нею детально обговорили те, що я буду з трирічною дитиною і мені потрібен номер з балконом. Узгодили ціну – 250 грн на добу – це було нещодавно, вже березень, низький сезон. Кухня знаходиться внизу, де можна самостійно готувати їжу. Святослава сказала, що за допомоги смс скине мені номер картки, куди потрібно вислати гроші за одну добу проживання. Минув тиждень, я передзвонюю спитати, де ж номер картки і чи все у нас в силі. Вона запевняє, що так, номер за Вами вже заброньовано, я Вам вірю, мовляв, попередньої оплати не треба, приїжджайте. О, подумала я, яка відкрита людина ця пані Святослава, вірить на слово. Врешті я із трирічною дитиною приїжджаю – не слід, думаю, детально зупинятися, наскільки нелегко пнутися з великим рюкзаком та дитиною різко вгору по дорозі з таким-сяким покриттям. Підходимо до «Маестро», нас на вулиці зустрічає Святослава і каже, мовляв таке лихо сталося, щось зламалося і у домі немає зовсім води. На питання що, да як, каже: «Не хвилюйтеся, я вас поселю не гірше – у моєї мами (чи іншої якоїсь там родички – могла не розчути). Он, ідіть туди». А туди – це ще метрів сто вгору крутою дорогою, точніше – повною її відсутністю. Якщо до цього було трохи асфальту, потім щебінка, то тут – коли потеплішало і сніг розтав – просто глина і суцільне болото на взутті. Замість номера на другому поверсі (кухня же там знаходиться на першому) із балконом ,нас оселили на першому поверсі у садибі «Ватра», одразу за маленькою кухнею, із дверима, що вони чи є, чи їх нема, - однаково. Чутність така, що вкласти дитину спати вдень, було великим трудом. Було таке враження, що ми просто жили на коридорі. Але найцікавіше з’ясувалося потім, коли я дізналася, що наша сусідка – дівчина, так само із дитиною (6 років) була поселена тут – у пані Галі – за такою ж схемою. Тільки вона бронювала проживання у садибі «Гостинний двір», де Святослава працює, і яка знаходиться зовсім поруч із дорогою, тобто туди зручно йти по асфальту. Так ж історія, мовляв, там щось зламалося, тому поселю Вас у іншому місці… І, як ви розумієте, увечері, повертаючись до нашого будинку проживання «Ватра», проходячи повз «Маестро» спостерігала задоволені обличчя людей, що сиділи у камінному залі на першому поверсі. Вочевидь, їм було зручно жити у «Маестро». І ніяких проблем із водою, вочевидь, вони не відчули. Висновок один: Святослава заповнює садибу «Ватра» гостями, що мали би жити у «Маестро» чи у «Гостинному дворі» чи ще десь, брешучи їм по приїзді, що там щось зламалося. А у людей просто не лишається вибору – не залишатися ж на вулиці. Тим паче, якщо ти з дитиною і втомився з дороги, сил шукати щось інше просто нема. Так що робіть висновки і гарного Вам відпочинку у горах. Із чесними господарями.
Ответить
 
 
 
Будьте объективны
 
 
Внимание! Если Вы оставляете поля "мобильный телефон" и "email" пустыми, публикация Вашего отзыва не гарантируется. Контактная информация на сайте не публикуется
 
обновить изображение

Добавить комментарий

Оставить свой комментарий:

 
 
 
Будьте объективны
 
 
Внимание! Если Вы оставляете поля "мобильный телефон" и "email" пустыми, публикация Вашего отзыва не гарантируется. Контактная информация на сайте не публикуется
 
обновить изображение


Сервисы для зарегистрированных пользователей

Выбор отдыха по цене

Все новости

Новости

12 октября 2018г.
Отдых в Карпатах осенью 2018

Конец лета знаменует возвращение туристов-отпускников на работу. Неужели пора отдыха закончилась? Счастье, что Украина полна прекрасных мест, где удобно провести осенний отпуск в Карпатах. Путешествие займет 3-5 дней, придаст сил, вдохновения.

Читать дальше...

1 октября 2018г.
Отдых в Ворохте 2019: цены, жилье, развлечения

Ворохта – это основной туристический центр, который находится в Ивано-Франковске, с невероятно красивым ландшафтом. Протяжность поселка 3 км, он расположился в 800 метрах над морским уровнем.
Отдых в Ворохте – это отличный выбор для тех, кто хочет провести свой отпуск с пользой и  отдохнуть в Карпатах. Здесь можно провести отпуск активно, посещая интересные и познавательные экскурсии. А также можно улучшить свое общее состояние с помощью целительной природной силы. Сюда ежегодно приезжает много туристов со всех стран мира.

Читать дальше...

30 сентября 2018г.
Как добраться в Ворохту на отдых

День изо дня трудясь в офисе, в повседневных заботах все мы ждем заслуженного отпуска — проведите свой отдых в Карпатах и вам гарантированы спокойствие, умиротворение, наслаждение неимоверными пейзажами, интересные рассказы и легенды местных жителей — всех преимуществ не пересчитать… да и не стоит, ведь никакими красочными эпитетами не передать колорит украинских Карпат. Одним из самых привлекательных для туристов мест является пгт Ворохта, которое расположилось в Ивано-Франковской области, на высоте 850 м над уровнем моря.

Читать дальше...

Партнеры
Aviasales: Авиабилеты
Booking.com: Бронь номеров
Booking.com

Наши партнеры

Отдых в Херсоне Отдых в Одессе